ЗНО 2019 по предмету Історія України

Опис:Пробне ЗНО

Рік:2015

Рік:2013

Історія України є обов'язковим шкільним предметом. Його вивчення дозволяє краще зрозуміти історію нашого народу, його становлення, всі події і переломні моменти на шляху до теперішнього моменту. Кожному українцеві знати власну історію необхідно, тим більше вона досить цікава. У всьому світі відома Запорізька Січ з її волелюбні козаки.

ЗНО 2019 Історія України

Шкільна програма включає в себе широкий курс від первісних часів до теперішнього часу. І якщо Ви перебуваєте в випускному класі, це означає, що Вам доведеться сдавати ЗНО 2019. Але як до нього підготуватися, щоб здати на відмінно? Для цього існує ЗНО-2019 Історія України. Ця книга стане незамінною для всіх випускників. Її зміст зручно розділений на глави і параграфи для швидкого пошуку потрібної інформації. Збірник стане кращим доповненням кожному учню для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО 2019 Исторія України - тести для підготовки

ЗНО історія України - це незамінна книга, яка включає безліч необхідної інформації та історичних фактів щодо тієї чи іншої теми. Кожен збірник точно відповідає всій шкільній програмі. Наша команда завжди уважно стежить за всіма змінами в освітній сфері, і в разі потреби, відразу ж вносить необхідні корективи до збірки. Наша книга включає в себе конспект з відповідями на всі питання, які можуть зустрітися на ЗНО.

ЗНО-2019 історія України підготовка без сумнівів стане в нагоді кожному випускнику, причому навіть тим, хто чудово знає історію. Збірник ЗНО з історії - це не просто якась шпаргалка, він стане додатковою літературою, яка може знадобитися Вам і надалі. Адже в ньому Ви знайдете загальну інформацію що стосується всього курсу історії в школі. Використовуючи збірник, Ви зможете якісно підготуватися до ЗНО з історії, добре його написати і вступити в будь-який бажаний для Вас університет.