ГДЗ Математика 6 клас Н. Я. Віленкін, Ч.А. Семенович, В.Н. Яковлевич, 2011 г.

ГДЗ Математика 6 клас Н. Я. Віленкін, Ч.А. Семенович, В.Н. Яковлевич 2011

Автори:  Н. Я. Віленкін, Ч.А. Семенович, В.Н. Яковлевич

Рік:  2011

Вже багато років користується попитом в школах підручник з математики під редакцією Виленкина. Він добре роз'яснює теорію і містить понад півтори тисячі вправ за темами навчальної програми. Є до нього і решебник. Що це таке, і чи потрібно їм користуватися учневі, розповімо докладніше.

ГДЗ з математики, 6 клас, Виленкин - навіщо потрібні

Колись замість решебник були короткі відповіді на вправи в кінці деяких підручників. Школярі могли звірятися з ними, виконуючи домашні завдання. Не так давно почали випускати решебники. Складали їх або автори підручників, або інші досвідчені педагоги. У них, крім готових результатів, вже були роз'яснення та рішення задачі.

Ще десять років тому доводилося перед навчальним роком шукати потрібний решебник в книжкових магазинах, платити за нього, а влітку методичка вже була не потрібна. Тепер всі ці турботи у минулому - решебник по математиці, 6 клас, Виленкин можна легко скачати в інтернеті, або звірятися з ним прямо на сайті.

ГДЗ, математика, 6 клас, Виленкин - корисний чи ні

Багато сперечаються про користь і шкоду готових домашніх завдань. Відразу відзначимо - важливо не використовувати їх як шпаргалку. Толку від цього мало, в голові нічого не залишиться, а схожі вправу на наступних уроках або контрольних школяр вирішити не зможе.

Решебники треба використовувати грамотно. Приміром, довго не вирішується завдання. Можна зазирнути в ГДЗ, подивитися рішення, згадати формули. У підсумку схожі приклади з домашньої роботи вже дадуться легше.

Батьки намагаються контролювати навчальний процес у дітей, перевіряти уроки. Не всі пам'ятають математику за 6 клас, та й програма з тих пір змінилася і ускладнилася. Маючи перед очима решебник, легко разом з дитиною розібратися з важкою вправою.

Не всім однаково добре даються точні предмети. Замість того, щоб платити гроші репетитора, варто позаніматсья зі школярем самому, додатково даючи вправи і перевіряючи по розв'язнику. Є у методичок та інші безперечні плюси.

ГДЗ, 6 клас, математика, Виленкин - більше вільного часу

Половину дня шестикласник проводить у школі, а потім весь вечір робить уроки. На дозвілля майже не залишається часу. Тут і стануть в нагоді готові домашні завдання. Зловживати ними не варто, але в дні, коли багато уроків, чому б не скористатися.

Те ж стосується позашкільних занять. Багато дітей займатися спортом, ходять на курси. Важливо і відпочити після навчання, посидіти за комп'ютером, пограти, погуляти з друзями. Якщо на це не залишається часу, мотивація вчитися падає, дитина стає апатичним. Тому в особливо завантажені дні цілком припустимо звертатися до розв'язнику.

Решебники допомагають не відстати в навчанні

З різних причин діти періодично не ходять до школи. Це може бути поїздка за місто, підготовка до змагань, або, що найгірше, довга хвороба. Уроки не стоять на місці, і повернувшись до навчання, дитина розуміє, що відстав, втрачає впевненість у собі. Рекомендується батькам займатися в такі тижні з учнем індивідуально, давати вправи по темі, і перевіряти за допомогою ГДЗ.

Таким чином, користь від решебник очевидна: