ГДЗ Математика 5 клас О. Г. Мордковіч, І. І. Зубарева, 2011 г.

ГДЗ Математика 5 клас О. Г. Мордковіч, І. І. Зубарева 2011

Автори:  О. Г. Мордковіч, І. І. Зубарева

Рік:  2011

Якщо ви вважаєте, що завдання для 5 класу - це забава, то спробуйте її ось так запросто вирішити. Повірте, подумати доведеться. Ще й як. А тим більше важко часом зробити домашнє завдання самим п'ятикласників. Та ще якщо батьки не можуть допомогти, тому що зайняті або самі не знають, як з ним впоратися. Ось тут і стане в нагоді наш посібник з ГДЗ з математики, 5 клас. Зубарєва і Мордкович постаралися не просто дати готові відповіді до домашніх завдань, а й пояснення способів їх вирішення і теоретичний матеріал до них.

ГДЗ з математики, 5 клас, Зубарєва, Мордкович: краще підмога при виконанні домашніх завдань

Зміст і структура цієї допомоги в усьому відповідають шкільному підручнику для 5 класу. Причому це не тільки відповіді на якісь певні номери. У розв'язнику виконані всі завдання, рівняння, приклади підручника. Тому якщо на уроці або вдома виникне яка б то не була проблема, дитина зможе самостійно знайти відповідний спосіб вирішення будь-якого номера і готову відповідь, що допоможе йому підвищити рівень його знань на гідну висоту. А так як в посібнику не допускаються ніякі нестиковки, то воно гарантує отримання завжди тільки правильних даних.

Наведені в розв'язнику ращвязиванія подані не схематично, а дуже детально і доступно, щоб будь-який учень зміг самостійно розібратися з ходом виконання найважчого номера. Причому, так як нумерація і розділи посібника відповідають підручником, школяр дуже швидко зможе знайти потрібний номер. Аналогічно підручником, решебник розділений на 6 основних розділів, кожен з яких підносить матеріал в максимально доступній та зрозумілій для п'ятикласників формі, яка відповідає всім методичним нормам і вимогам.

Кожен параграф закінчується завданнями для самоконтролю, що дозволяють перевірити якість знань учня. Це стане в нагоді в першу чергу самим п'ятикласників і їх батькам, щоб проконтролювати рівень навчання дітей. А самі тямущі знайдуть в книзі приклади розбору рішень задач для математичних олімпіад. Причому, до уваги учнів пропонується, як правило, по кілька способів їх вирішення. Тому застосування цього решебник як інструменту самоконтролю при вивченні математики вважається одним з кращих способів підготовки до таких олімпіад, а також контрольних і самостійних робіт.

Кому знадобиться решебник по математиці, 5 клас, Зубарєва

Книга в першу чергу розрахована на п'ятикласників, які вивчають математику за базовим курсом загальноосвітньої школи. Кожен приклад в ній розібраний максимально чітко і детально, щоб дитина могла не тільки списати відповідь, але і зрозуміти алгоритм вирішення навіть найскладнішого завдання.

Як працювати з ГДЗ з математики, 5 клас, Зубарєва

Крім алгоритму рішення книга пропонує також пояснення до кожної дії. За допомогою видання учень успішно зробить домашню роботу найвищої складності і зможе відповісти на кожне питання вчителя. При правильному використанні видання він зуміє виконати самостійну перевірку рівня своїх знань і повторення пройденого матеріалу. Потрібно тільки:

В даному збірнику крім готових завдань є також зроблені рівняння, приклади і графіки, що повністю відповідає шкільній програмі для 5 класу. Тобто, в цьому розв'язнику для п'ятикласника передбачено все, що дозволяє освоїти цю непросту дисципліну і заробляти найвищі оцінки за кожну відповідь на уроці.