ГДЗ Хімія 9 клас Г. Є. Рудзітіс, Ф. Г. Фельдман, 2011 г.

ГДЗ Хімія 9 клас Г. Є. Рудзітіс, Ф. Г. Фельдман 2011

Автори:  Г. Є. Рудзітіс, Ф. Г. Фельдман

Рік:  2011

Хімія - предмет досить складний. Треба пам'ятати величезну таблицю Менделєєва, пам'ятати властивості речовин і з'єднань. Одних уроків у школі і підручника буває недостатньо для школяра. До того ж підручників у сучасній шкільній програмі багато. Одним з якісних є книга під авторством Рудзітіс. На допомогу до цього підручника може прийти ГДЗ з хімії, 9 клас, Рудзитис , він же решебник. Розповімо про нього докладніше.

Решебник з хімії, 9 клас, Рудзитис - чому варто вчитися разом з ним

З року в рік шкільні програми ускладнюються. Те, що раніше викладали в 11 класі, зараз вже переноситься на більш молодші. Навантаження на дитину зростає. Якщо учень не прогулює, 7-8 годин він може витратити у школі, тобто по суті робочий день. Але і це далеко не все. Прийшовши ввечері додому, його чекають уроки. Так і виходить, що всі будні завантажені, школяр швидко втомлюється, починає страждати його успішність.

Щоб було легше впорається з великим обсягом нових знань, автори підручників і випускають методички з готовими домашніми завданнями. Вони відповідають змісту підручника. У них дано не тільки відповіді на завдання, а й коментарі за рішенням. Наводяться посилання на матеріал підручника.

Хімія, 9 клас, Рудзитис ГДЗ - завантажити або забороняти

Є абсолютно необгрунтований міф про шкоду решебник. Вони прирівнюються до шпаргалками, і дарма. Оскільки в ГДЗ присутній розгорнуте рішення завдання, навіть просте переписування вже корисні. Тим більше дитина вкотре згадає і закріпить матеріал уроку. Займаючись самостійно з методичкою, старшокласник шукає способи вирішення, аналізує задачу. Успішність підвищується і на наступних уроках впевненість у собі зросте.

Батьківський контроль

Звичайно, якщо ви побоюєтеся, що школяр бездумно перепише готові уроки і втече гуляти, можна його контролювати. Нехай пояснить, як вирішував ту чи іншу вправу. Коли виникають труднощі з хімією, можна йому допомагати. Раніше доводилося братися за підручник самому, так як мало хто пам'ятає шкільні уроки двадцятирічної давності. Тепер перед очима методичка з рішеннями і відповідями.

Які ще переваги у ГДЗ хімія, 9 клас, Рудзитис онлайн?

Раніше треба було все решебники окремо шукати і купувати. Зараз вони доступні в інтернеті. Зауважимо, що і вчителі іноді ними користуються. Адже часто часу на перевірку контрольних і домашніх робіт не вистачає.

Іноді завдання додому бувають занадто великими. Дитина їх може вирішувати сам, але це займе дуже багато часу. А адже дозвілля теж важливий. Тому припустимо, якщо школяр пару завдань вирішивши сам під батьківським контролем, решта перепише з решебник.

До того ж трапляються і форс-мажори. Приміром, ваша дитина надовго захворів і не ходить до школи. Щоб не відставати від однолітків, використовуйте готові домашні завдання. Нехай вирішує завдання за програмою і повернувшись за парту, почувається впевнено.

Так що шкоди від решебник ніякого, тільки користь: