ГДЗ Хімія 9 клас Н. М. Буринська, Л. П. Величко, 2009 г.

ГДЗ Хімія 9 клас Н. М. Буринська, Л. П. Величко 2009

Автори:  Н. М. Буринська, Л. П. Величко

Рік:  2009

Зробити самостійно домашнє завдання з хімії в 9 класі під силу не кожному школяреві. А якщо ще батьки не можуть допомогти, так як вже давно забули шкільну програму, то ситуація взагалі важка. В такому випадку найпростіший вихід - ГДЗ з хімії, 9 клас, Буринська і Величко. Цей збірник допоможе не тільки вирішити домашнє завдання, але і підвищити рівень своїх знань з предмета.

Решебник по хімії, 9 клас, Буринська Н. Н. і Величко Л. П.

Автори цього посібника з хімії - Ніна Миколаївна Буринська і Людмила Петрівна Величко. Обидві вони - професора, доктора педагогічних наук. Крім всебічного розвитку їх відрізняє незвичайна обдарованість. Адже їх висловлювання та ідеї заслуговують на величезну пошану.

Н.Н. Буринська головною метою сучасної школи бачить її переорієнтацію на розвиток обдарованості і здібностей дітей. Також величезний потенціал вона знаходить в істотному підвищенні престижу культури та інтелекту учнів, формуванні високоморальної позиції особистості-громадянина з високим національною свідомістю. У той же час з колегою, Л.П. Величко, вона намагається переосмислити нове філософське ставлення до хімічного освіти, сутність якого полягає в озброєнні учнів сучасними знаннями з хімії, орієнтуванні їх на аспект українознавства, загальнолюдську мораль і цінності.

Завдяки педагогічному, науковому і методичному рівню, досвіду, досягнень Буринської Ніни Миколаївни і Величко Людмили Петрівни, їх оптимізму, людяності, працездатності і ентузіазму в подоланні нескінченних перешкод, була створена плідна грунт для зростання незліченної армії педагогів, вчителів хімії, методистів і наукових співробітників, які слідують по їх стопах.

Решебник по хімії, 9 клас, Буринська, Величко - кращий посібник для самоосвіти і наукових досліджень

Навколо Буринської М.М. завжди утворюється творча атмосфера істиною людяності. Уважність до співрозмовника, прагнення до сприйняття нових наукових поглядів і їх підтримки, вміння об'єднувати зусилля всіх однодумців з метою вирішення конкретної наукової ідеї або проблеми - ось відмінні риси цього педагога.

А Величко Л.П. властиво вкрай гостро відчувати наріжні камені справжнього, злободенні проблеми, а також шляхи їх вирішення. Їй вдається залучити до цього загальну справу всіх, хто готовий нарівні з нею втілювати виникли задумки в практику.

Буринської Ніні Миколаївні і Величко Людмилі Петрівні дано вміння радіти чужим успіхам, пишатися успіхами співробітників, дарувати їм нескінченний позитив і щедрість своєї душі. Вони вміло надихають людей на роботу і творчий пошук. Саме за рахунок цього в наукову школу цих двох жінок-вчених прагне потрапити численна армія сучасних молодих хіміків. Вони добре відомі в Україні та за кордоном.

ГДЗ хімія, 9 клас, Буринська, Величко - натхнення для школярів

Завдяки душевної теплоти і доброти Буринської Ніни Миколаївни, оптимізму і цілеспрямованості Величко Людмили Петрівни школярі знаходять:

Вони надихають школярів на пізнання цієї науки, на те, щоб вони побороли в собі нав'язливий спокуса просто завантажити решебник з інтернету і списувати домашні завдання. Адже додавши в характер дещицю стійкості, терпіння, твердості рішень, учні відкриють несподівано для себе величезний незвіданий цікавий світ, повний приємних миттєвостей в процесі освоєння хімії в 9 класі. І тоді не потрібні будуть підказки інтернету, уроки репетиторів, контроль з боку батьків. Чітка мета, жвавий інтерес, віра в себе - і навіть хімія підкориться перед такою жагою пізнання.