ГДЗ Алгебра 9 клас Ш. А. Алімов, 2011 г.

ГДЗ Алгебра 9 клас Ш. А. Алімов 2011

Автори:  Ш. А. Алімов

Рік:  2011

Алгебра як одне з найбільш абстрактних напрямків наук математичного циклу не всім дається легко. Багато дев'ятикласники взагалі не можуть впоратися з її завданнями та прикладами без сторонньої допомоги. І добре, що для цього у них є відмінний посібник з готовими домашніми завданнями - решебник по алгебрі 9 клас Алімов . У ньому правильно і чітко виконано кожне домашнє завдання. А крім відповідей і алгоритмів розв'язання є ще й теорія під кожен окремий випадок, кожну тему, правило, закон або виключення з них. Тому робити домашню роботу з таким помічником - справжнє задоволення і величезна користь, якщо тільки не списувати з нього готовий результат. Всім зрозуміло, що з такої ситуації не буде ніякого толку. Швидше навіть навпаки.

Збірник з ГДЗ з алгебри 9 клас Алімов 2010: користь чи шкода?

Як це не дивно, але багато педагогів і батьків школярів досі не припиняють сперечатися про те, чого більше в його застосуванні - шкоди чи користі. Адже вони вважають, що такий збірник з готовими домашніми завданнями - це ведмежа послуга учням. Мовляв, замість того щоб шукати шляхи вирішення завдань, вивчати теорію і перелопачувати масу довідників, сучасні школярі просто відкривають решебники, безглуздо списують зроблений номер, закривають зошит і забувають, що алгебра взагалі існує. А тут адже важливий «науковий» підхід, судження, пошук, а не банальне копіювання готового номера.

У цьому, звичайно, є раціональне зерно. Але ж ніхто не створював би посібник для списування. Ідея його в тому, щоб школярі могли повноцінно перевірити правильність своїх думок, хід своїх суджень, рівень своїх знань, а в кожному конкретному випадку - правильність виконання домашньої роботи. Це завдання, гідна того, щоб випускати навчальні посібники типу решебник.

Величезний плюс такого посібника в тому, що школяр може по ньому готуватися до будь-якого виду майбутньої роботи - контрольної, самостійної роботи або випускних іспитів. З таким довідником навіть підготовка до ЗНО можлива без залучення сторонньої допомоги.

Що дає збірник з ГДЗ з алгебри Алімов 9 клас в результаті щоденної роботи

З даними посібником учень щодня буде готовий до уроків. А це важливо, адже дозволить:

Як правильно застосовувати збірник з ГДЗ з алгебри 9 клас Алімов

Але всього цього можна досягти тільки за умови правильної роботи з посібником. До речі, в такому випадку навіть скептичні батьки і педагоги погодяться з тим, що решебник - річ вкрай корисна для одинадцятикласників.

А порядок роботи з розв'язнику - абсолютно простий. Потрібно виконувати домашню роботу самостійно, без використання додаткових джерел інформації, за винятком підручник. Тільки після цього можна брати збірник з ГДЗ. Його можна або відкривати онлайн, або завантажити та використовувати в міру необхідності. Після звірки результату з даними решебник слід знайти свої помилки, якщо вони виявлені, а також пояснити, як правильно зробити задачу або рівняння, щоб уникнути повторення подібних і інших неточностей. Звичайно, матеріал, який виявився недостатньо засвоєним, слід повторити і довчити. Якщо кожен раз робити домашню роботу за такою схемою, то результат не змусить себе довго чекати: якість знань і показники успішності зростуть в рази.