ГДЗ Математика 6 клас Г. В. Дорофеєв, Л. Г. Петєрсон, 2010 г.

ГДЗ Математика 6 клас Г. В. Дорофеєв, Л. Г. Петєрсон 2010

Автори:  Г. В. Дорофеєв, Л. Г. Петєрсон

Рік:  2010

Шестикласники закінчують вивчення математики за базовим курсом, який готує школярів до ознайомлення з більш серйозними дисциплінами - геометрією і алгеброю. Для цього важливо гарне вивчення і засвоєння всіх матеріалів курсу математики, від якого залежить успішність школяра в подальшому навчанні. І якщо у когось під час виконання домашньої роботи не виходить з чимось впоратися, то вони можуть використовувати дуже зручний довідник - решебник по математиці, 6 клас. Петерсон Л.Г. наповнив його докладними описами процесу розв'язування задач і відповідями до всіх номерах підручника.

Решебник, математика, 6 клас, Петерсон: структура та призначення

Даний посібник розроблено відповідно до основних вимог Держстандарту для системи освіти і шкільної програми. Це науково коректне, доступне, добре оформлене і зручне у використанні посібник.

Будова посібники з ГДЗ, математика, 6 клас, Петерсон

Цей посібник повністю ідентично за своєю структурою підручника і складається з 5 розділів і стандартного наповнення:

Спочатку кожного розділу є перелік передбачуваних результатів «В цьому розділі ви дізнаєтеся». Всі розділи складаються з окремих параграфів, що складаються з основного навчального матеріалу, додаткових відомостей в розділі «Подробиці», питань на повторення досліджуваного в даному пункті під рубрикою «Згадаймо головне», системи завдань за чотирма рівнями складності під рубрикою «Рішення задач» і що завершується окремими добірками завдань. Також в параграфах є практичні поради та завдання на повторення.

Навчальний текст відповідає стандартним планом: актуалізація навчального досвіду школярів, аналіз малюнків і життєвих ситуацій; міркування або завдання, що призводять до нових понять, фактів, способам діяльності; формулювання, які потрібно запам'ятати; проблемні питання з відповідями; способи скорочених записів нових позначень; вказівка ​​для звернення уваги; типові завдання; узагальнення способів вирішення таких завдань.

Міркування в посібнику зазвичай будуються за принципом від більш широкого до більш конкретного. У них застосовуються основні дидактичні принципи і прийоми, спрямовані на активізацію аналізу, синтезу, узагальнення, систематизації, порівняння в розумових операціях, в тому числі прийом протиставлення і зіставлення. Важливу роль відводять візуальному підтвердження теоретичного матеріалу, що призводить до більш активних розумовою діям.

Призначення допомоги ГДЗ з математики, 6 клас, Петерсон

Решебник спрямований на розуміння, більш повне і правильне засвоєння школярами досліджуваного матеріалу. Також робота з ним повинна сприяти їх творчому розвитку, мотивації навчання, стимулювання пізнавальних інтересів, формування самостійності та усвідомленості роботи. Для вирішення більшості сюжетних типових задач обраний алгебраїчний спосіб. Решебник оптимально ілюстрований, що дає додаткову досить продуману дидактичну навантаження і полегшує розуміння і сприйняття учнями нового матеріалу. Видання містить не тільки відповіді на питання підручника, а й стандартні алгоритми для вирішення задач і інших видів домашніх вправ.

Використовуючи решебник, шестикласники зможуть навчитися розв'язувати задачі будь-якого рівня складності. А вивчивши пояснення до кожної вправи, вони зуміють успішно вирішити аналогічну вправу на уроці, контрольної роботи або навіть на іспиті. ГДЗ обов'язково поліпшить успішність будь-якого школяра, який з ним працює.