ГДЗ Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір, Ю. М. Рабінович 2013 . Збірник задач і контрольних робіт

ГДЗ Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір, Ю. М. Рабінович 2013 Збірник задач і контрольних робіт

Автори:  А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір, Ю. М. Рабінович

Рік:  2013
Опис:  Збірник задач і контрольних робіт

Готові домашні завдання Математика 5 клас А.Г. Мерзляк 2013

Збірник завдань і контрольних робіт з математики допоможе діткам адаптуватися до складної нової шкільної програми, з якою вони стикаються при переході в п'ятий клас. Книга поділена на зручні розділи і завдяки лаконічній структурі сайту МояШола розібратись в Математика 5 клас А.Г. Мерзляк зможе як дитина, так і дорослий.

Що в книзі ГДЗ Математика?

Книга розміщена на сайті МояШкола складається з чотирьох варіантів і перевірочних контрольних робіт.

• Варіант 1

• Варіант 2

• Варіант 3

• Варіант 4

• Контрольні роботи. варіант 1

• Контрольні роботи. варіант 2

Навіщо користуватися ГДЗ?

Набагато консервативні люди часто помиляються, вважаючи, що готові домашні завдання негативно впливатимуть на їх дитину. Однак такі дорослі не враховують той факт, що за допомогою ГДЗ діти не списують, а перевіряють. Такий підхід виховає в дитині відповідальність, самостійність. Завдяки перевірці домашнього завдання, проведенню роботи над помилками п'ятикласник, та й будь-хто інший, краще засвоїть матеріал і точно отримає в школі найвищий бал.

Виконання домашніх завдань з розв'язника по математиці має масу переваг:

• Посібник Математика 5 клас А.Г. Мерзляк 2013 завжди є під рукою - в комп'ютері або телефоні.

• Воно складено за програмою і вимогамb Міністерства освіти, тому цілком збігається з підручником в плані не тільки рішення, але і оформлення ходу розв'язування задач.

• Кожен приклад відповіді - максимально повний, тому є достатнім для виконання домашнього завдання і навіть осмисленого списування.

• Збірник можна використовувати батькам для перевірки правильності виконання завдань дітьми.