ГДЗ Геометрія 11 клас О. В. Погорелов, 2001 г.. Для російськомовних шкіл

Автори:  О. В. Погорелов

Рік:  2001
Опис:  Для російськомовних шкіл

Чомусь для багатьох цей предмет здається неодмінно важким. Хоча, здавалося, в ньому все більш ніж наочно: чіткі лінії, все ілюстроване, кожен приклад можна мало не руками помацати. Але все одно - вивчення дається важко. Ще півбіди в школі, на уроках. А що робити вдома, коли сидиш над підручником, дивишся в нього і нічого при цьому не тямиш. Але для такого випадку є решебник по геометрії, 11 клас, Погорєлов . У ньому кожен номер підручника зроблений відповідно до методики, програмою і вимогами до оформлення письмових робіт.

Як побудований збірник з ГДЗ з геометрії, 11 клас, Погорєлов

Найвищим, заключною ланкою шкільного навчання, його завершальним етапом в отриманні загальної освіти, найскладнішим, важливим і відповідальним роком є, звичайно, 11 клас. Це період виставлення заключних оцінок за підсумками всього навчання, які відіб'ються в атестаті. І як логічне закінчення школи, процедура контрольної перевірки отриманих знань - ЗНО.

Від школяра в цей період потрібно максимум концентрації на навчанні, а особливо на важких предметах математичного циклу, які входять в завдання за незалежним тестуванням. Найбільш складний з даних предметів - геометрія, що вимагає величезних зусиль при вивченні. У більшості шкіл вивчається геометрія за матеріалами підручника А.В.Погорелова, що вважається найкращим шкільним посібником з цієї дисципліни.

Один з плюсів допомоги - його відповідність програмі і підручника. Це спрощує роботу з ним: відкрив потрібний номер, як за підручником, перевірив рішення - і спокійний. А при необхідності можеш і теорію повторити, все з тим же розв'язнику. При цьому у школяра вивільняється маса сил і часу для вирішення інших, не менш важливих навчальних і просто життєвих завдань.

Переваги посібники з ГДЗ з геометрії, Погорєлов, 11 клас

У випускному 11 класі від школярів потрібна особлива відповідальність і старанність при вивченні всіх предметів шкільної програми. І особливо це стосується таких непростих дисциплін як геометрія. Підсумок багаторічного навчання - атестат з відмітками, які дозволять досягти запланованої мети в подальшому навчанні або професійної самореалізації. Звичайно, деякі предмети легко запам'ятовуються, їх можна вивчити і зрозуміти. Але геометрія - це не так просто, на жаль. Багатьом здаються занадто заплутаними її теореми, для доведення яких потрібна ціла розгорнута стратегія, заради засвоєння якої школярі змушені годинами просиджувати над заучування алгоритму послідовних дій.

Кращий помічник для випускників - решебник Погорєлова. У готових домашніх завданнях, зібраних в ньому, не тільки подані правильні варіанти відповідей, а й показаний порядок вирішення всіх завдань, дано пояснення найбільш складних моментів, представлені правила, що стосуються певних тем. При огляді його сторінок, учні зможуть відновити матеріал шкільної програми з геометрії, що вивчає в цей день або набагато раніше, повторити найбільш важкі теореми, а також закріпити свої знання про особливості геометричних понять, теорем і фігур.

У чому переваги посібника з ГДЗ геометрія, 11 клас, Погорєлов

Ця збірка відповідей по геометрії дуже простий і в той же час надзвичайно корисний для старшокласників. Його переваги - в ключових деталях:

Робіть домашні завдання з нашим роз