ГДЗ Алгебра 11 клас Є. П. Нелін, О. Є. Долгова, 2011 г.. Академічний рівень, профільний рівні

ГДЗ Алгебра 11 клас Є. П. Нелін, О. Є. Долгова 2011 Академічний рівень, профільний рівні

Автори:  Є. П. Нелін, О. Є. Долгова

Рік:  2011
Опис:  Академічний рівень, профільний рівні

Алгебра в випускному класі, природно, один з найважчих предметів. Тому на її вивчення йде дуже багато зусиль, часу і часто - нервів. Адже вирішити задачу, нехай навіть уявну комусь елементарної, буває дуже нелегко. А якщо поруч немає компетентного людини, здатного підказати, зорієнтувати, направити в правильне русло, то старшокласнику залишається тільки впасти у відчай і приготуватися до отримання негативної оцінки. Але, на щастя, сьогодні до послуг школярів є відмінне посібник - ГДЗ з алгебри, 11 клас, Нелін, Долгова , в якому представлені всі виконані номери підручника зі схемами і необхідними роз'ясненнями.

Які переваги надає решебник по алгебрі, 11 клас, Нелін

Це дуже зручний збірник з готовими відповідями до домашніх завдань. Основна його перевага в тому, що вміст решебник повністю ідентично шкільного підручника, відповідає програмі для 11 класу і методики викладання алгебри в школі. Причому він підходить не тільки для базової освіти, а й для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням математики.

Вміст решебник орієнтоване на підготовку одинадцятикласників до успішної здачі ЗНО та іспитів в інститут. Унікальні рішення домашніх завдань з алгебри істотно спрощують самопідготовку школярам. Мало того: батьки, які постійно зайняті зароблянням грошей або просто забули шкільну програму з алгебри, можуть і не пам'ятати необхідний матеріал. Тому їм теж допоможе цей збірник з ГДЗ. Як мінімум, вони зможуть просто перевірити домашню роботу свого школяра, а як максимум - відновити призабуті знання і допомогти дитині розібратися з незрозумілою для нього темою.

Пригадується посібник і для вчителя. Звичайно, шкільного математику не важко розв'язати будь-яке завдання. Але ж на це потрібен час, а тут все готове і правильне. До того ж, якщо педагог молодий, то йому доведеться постійно доводити учням і колегам, що його рішення - правильне. Коли ж перед ним буде стовідсотково правильно зроблений номер, то ніяких питань не виникне. Адже це посібник перевірено на практиці не тільки авторами, а й тисячами колег і мільйонами учнів і їх батьків.

Як старшокласнику використовувати решебник, алгебра, 11 клас, Нелін

Що стосується самого школяра, то він може використовувати посібник по-різному. Наприклад, взяти і списати відповідь. Але ж це буде точно неконструктивно. Ні розуму, як то кажуть, ні серцю. Тому краще, якщо батьки і вчитель пояснять учневі, що подібне посібник створено для того, щоб допомагати розбиратися з незрозумілими темами. І якщо навіть він не пов'язує свого майбутнього з математикою, то йому все одно вона потрібна для навчання у вузі і для успішного закінчення школи. Ні те, ні інше без досконального вивчення алгебри неможливо. Тому він повинен максимально правильно підійти до роботи з посібником з ГДЗ.

Алгоритм роботи з посібником ГДЗ з алгебри, 11 клас, Нелін

Отже, щоб домашня робота не пройшла даремно, старшокласник повинен:

При такому підході до виконання домашніх завдань дуже скоро надолужити згаяне знання і до випуску їх рівень стане досить високим. Потрібно просто не допустити, щоб через лінь учень пішов по шляху найменшого опору - в нікуди.