ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н.А. Тарасенкова, 2010 г.. Академічний рівень

ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2010 Академічний рівень

Автори:  М. І. Бурда, Н.А. Тарасенкова

Рік:  2010
Опис:  Академічний рівень

Геометрія доступно і зрозуміло

Геометрія - одна з найскладніших шкільних наук після алгебри. Причому, важливо відзначити, що всі теми пов'язані, а значить, якщо учень не засвоїв якусь тему на минулих уроках, то це позначиться на подальшому розумінні нового матеріалу. Постійні задачі та рівняння створюють школярам реальні проблеми. Саме тому для найкращого розуміння і підготовки до контрольних робіт використовуйте решебник з геометрії за 10 клас Бурда, Тарасенкова 2010 року.

У десятому класі школярі починають вивчати стереометрію, планиметрію та інші складні розділи геометрії. Вивчаються паралельність і перпендикулярність прямих площин в просторі. Щоб не заплутатися у всьому цьому, використовуйте збірник відповідей, в якому кожне завдання детально розписано. Дивлячись на готові рішення, школярі будуть самостійно намагатися розв'язати вправу, а після перевіряти правильність свого рішення.

Детальні відповіді з геометрії

У збірнику відповідей з геометрії кожен учень знайде детально розписані відповіді на всі завдання. Зручний зміст дає можливість швидко знайти потрібне завдання. Кожну відповідь в ГДЗ перевірено, тому помилки бути не може. Решебник - це важлива додаткова навчальна література, завдяки якій Ви зможете значно поліпшити свої знання, не вдаючись до сторонньої допомоги.

ГДЗ з геометрії за 10 клас М. І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2010 дозволить чудово підготуватися до самостійної та контрольної роботи. Більше не варто хвилюватися через уроки з геометрії. Збірник відповідей дає можливість самостійно розібратися в складних темах і вправах, не користуючись допомогою вчителів або репетиторів. Геометрія - така наука, яка оточує нас щодня, а значить її засади важливо не тільки вчити, а й розуміти.