ГДЗ Геометрія 10 клас О. В. Погорелов, 2001 г.. Для російських шкіл

Автори:  О. В. Погорелов

Рік:  2001
Опис:  Для російських шкіл

Вивчення геометрії багатьом школярам дається важко. І це при тому, що вона насправді досить прикладна дисципліна, в якій набагато менше абстрактних понять і дій в порівнянні з тією ж алгеброю. Адже в геометрії все можна проілюструвати, показати наочно, а не просто пояснити по абстрактним поняттям. А для того, щоб в ній було все максимально зрозуміло, і щоб учням набагато легше було виконувати домашні завдання, розроблений решебник по геометрії, 10 клас, Погорєлов . У ньому є все: і готові домашні завдання, і теоретичне пояснення до кожного з них, і схеми, і малюнки, і навіть фото - тільки сідай і працюй. Але саме працюй, а не просто бездумно списуй. Тільки тоді буде толк.

ГДЗ з геометрії, 10 клас, Погорєлов: відповідність науковим традиціям

Геометрія в якості самостійної науки існує вже більше двох тисячоліть. Починаючи з праць Евкліда і по сьогоднішній день, вона пройшла величезний шлях вдосконалення і розвитку. В користь її практичного застосування Наразі такою можливістю скористалися сотні і тисячі поколінь вчених і простих людей, які не могли не помітити її зв'язок з життям. Геометрія в старших класах розвиває логічне мислення, просторову уяву і навіть інтуїцію. Можливо, тому вона стала невід'ємною дисципліною в будь-якому навчальному курсі. Але в останні роки геометрії приділяється невиправдано мало часу в навчальному плані, і це при стабільному обсязі матеріалу. Тому виникають різноманітні складнощі в питаннях розуміння і осмислення цього предмета в школі.

Решебник по геометрії, 10 клас, Погорєлов: структура та призначення

Сучасним школярам, ​​так і їх батькам і вчителям набагато простіше - у них є готове рішення будь-якого завдання - ГДЗ. Завдяки такому посібника набагато легше засвоїти курс цієї складної дисципліни. По-перше, з ним набагато легше учням з недостатніми знаннями. Використовуючи ГДЗ, школярі можуть самостійно переглянути рішення будь-якої задачі, вловити алгоритм і логіку її рішення, підвищити рівень своїх знань, умінь і навичок з цієї навчальної дисципліни, що дозволить їм не відставати від рівня своїх більш впевнених у своїх силах однокласників. Друга перевага збірки в тому, що він є унікальною можливістю для всіх, хто добре знає геометрію, але може сумніватися в рішенні будь-якої задачі. Їм достатньо буде відкрити даний збірник з ГДЗ і звірити по ньому відповіді. А по-третє, решебник просто необхідний для батьків, які вже давно закінчили школу і розгубили основну частину засвоєних в ті роки знань. А за допомогою такої допомоги вони зможуть здійснювати контроль за знаннями своїх дітей. В результаті, успішність дитини з геометрії виросте, хвилювання і невдоволення його батьків зійдуть нанівець, а сама дитина взагалі знатиме свій предмет «на відмінно».

Зміст збірника з ГДЗ з геометрії, Погорєлов, 10 клас

Решебник по геометрії розрахований на школярів старших класів і включає всі теми за навчальним планом. У нього в обов'язковому порядку входять:

Якщо правильно використовувати решебник при вивченні всіх тем підручника, то дуже скоро школяр зможе самостійно виконувати всі завдання з геометрії, не вдаючись до допомоги будь-яких довідників. Але для цього потрібен певний час попрацювати на повну силу.