ДПА 8 клас

Протягом навчання в школі, кожен чує про екзамени, які чекають в кінці 9-го та 11-го класу. Дана процедура називається ДПА або державна підсумкова атестація. Результати ДПА є досить важливим фактором, який згодом впливає на подальший вступ до ВНЗ. Це обумовлено тим, що бали, які Ви отримаєте за ДПА, виставляються окремо від річних, і заносяться в свідоцтво про базову загальну середню освіту (9 клас), і в атестат про повну загальну середню освіту (11 клас). Вони також впливають на визначення середнього бала для отримання золотої або срібної медалі.

Підготовка ДПА 2015

Щоб отримати високі оцінки по ДПА варто добре підготуватися. Крім Ваших власних знань, на допомогу також прийдуть безліч додаткових методичок, які створені і розроблені спеціально для ДПА. Подібні збірки, а також безліч різної допоміжної літератури Ви можете знайти на нашому сайті. Всі потрібні матеріали зручно розбиті по категоріях, що значно спрощує пошук потрібних підручників.

Варто відзначити, що основні шкільні предмети, за якими буде проводитися ДПА - це українська мова, географія, біологія, історія, алгебра, англійська мова. Тому, радимо Вам більш уважно вивчити саме ці предмети. Звичайно, можливо, під час ДПА у Вас буде можливість списати відповіді на те чи інше завдання, але все ж, варто більше покладатися на власні знання, адже попереду Вас ще чекає зовнішнє незалежне тестування (ЗНО), під час якого доведеться дійсно показати, що Ви вивчили за роки в школі. Ось чому, можете вважати ДПА такою собі тренуванням перед ЗНО.

Готуйтеся до ДПА, використовуючи матеріали нашого сайту, і без сумнівів, Ви отримаєте максимальні бали, щоб з гордістю закінчити своє шкільне навчання і вступити до престижного український ВНЗ.

Ребенок-сороконожка и трехголовый пес: самые странные и жуткие панорамные селфи мира

Они не лучше, чем мы: знаменитости показали честные фото без макияжа

23 июля: какой сегодня праздник

"Я тебе кохаю і скучила": Лолита в Латвии призналась в любви Украине