ДПА 2019 - це державна підсумкова атестація, яка проводиться у всіх школах України. Тестування з ДПА проводиться в 4-му класі, 9-му класі і 11-му класі. Залежно від класу - тестування проводиться в різній формі і з різних предметів.

Завдання ДПА 2018/2019

Оскільки зараз дуже важко знайти і купити приклади тестів на ДПА, ми створили спеціальний збірник, який включає подібні завдання. Зверніть увагу, що тести ДПА обов'язкові не по всіх предметах. Є предмети, які даються на вибір кожного учня. Однак при цьому існує завжди обов'язкова атестація, наприклад ДПА з математики або атестація з мови та літератури. На нашому сайті Ви знайдете різні збірники, що б здати майбутні іспити без будь-яких проблем.

Відповіді ДПА 2019 онлайн

Завдяки зручному і простому дизайну нашого сайту Ви зможете швидко і легко підготуватися для державної підсумкової атестації з математики, української мови, української літератури або будь-якого іншого предмету. У нас Ви також може знайти збірники для підсумкової атестації попередніх років. Тепер все, що потрібно - це кілька разів перечитати збірник відповідей до ДПА і Ви зможете підготуватися до здачі підсумкових іспитів. На сайті зібрані збірники ДПА з найрізноманітніших шкільних предметів. Завдяки цьому Ви можете в найкоротші терміни підготуватися до здачі підсумкової атестації на кращі оцінки з кожного предмету.

Наша база постійно оновлюється і обробляється, щоб ви отримали найсвіжіші відповіді до ДПА. Всі збірники мають приємний дизайн і зручно розділені на глави і параграфи для максимально швидкого пошуку потрібної інформації. Більше не потрібно переживати через майбутні іспити, адже тепер Ви будете до них повністю готові. Причому варто відзначити, що наші збірники по ДПА знадобляться Вам і надалі, адже в них зібраний великий матеріал зі шкільної програми. Державна підсумкова атестація дозволить Вам перевірити рівень власних знань і успішно закінчити школу і здати ЗНО.