Підручники Хімія 9 клас Г. А. Лашевська 2009

Автори:  Г. А. Лашевська

Рік:  2009

Що увійшло до підручника з хімії 9 клас Г.А. Лашевська

Підручник з хімії 9 клас Г.А. Лашевська 2009 складається з матеріалів роздроблених на глави, розділи, пункти, блоки та підпункти. Також до підручника увійшли предметний покажчик, завдання, відповіді до завдань, словник понять і термінів і довідкова інформація.

Коротко про головне

У підручнику є рубрика "Коротко про головне". Ця рубрика допоможе виділити найголовніше в пройденому матеріалі, а також допоможе вчителю з'ясувати чи дійсно школярі засвоїли нову тему.

Завдання

У підручнику є завдання, які розділені за рівнями складності. Найскладніші мають позначку (*). Виконання таких завдань не є обов'язковим, однак воно є бажаним, через те, що саме завдання підвищеної складності допоможуть школярам зрозуміти матеріал і навчитися розв'язувати ті чи інші завдання з хімії.

Застосовуємо на практиці

У підручнику є рубрика "Застосовуємо на практиці", яка допоможе школярам не тільки розібратися в новій темі, але і зрозуміти як отримані знання можна застосувати на практиці.