Підручники Хімія 9 клас О. Г. Ярошенко 2009

Автори:  О. Г. Ярошенко

Рік:  2009

Що увійшло до підручника хімія 9 клас О.Г. Ярошенко

До підручника хімія 9 клас О.Г. Ярошенко 2009 увійшли матеріали, розбиті на розділи, параграфи, пункти та блоки. Також до підручника увійшли завдання, відповіді до завдань, довідкові матеріали, історичні довідки, додаткові матеріали, завдання для самоконтролю, словник термінів і т.ін.

Додаткові рубрики

У підручнику є такі додаткові рубрики:

Параграфи

На початку кожного параграфа є короткий зміст навчального матеріалу, який буде розглядатися на уроці.

Підсумки

Наприкінці кожного параграфа підводяться підсумки. Це допоможе школярам закріпити пройдений матеріал і навчить дітей правильно виділяти із загального потоку інформації найважливіше.

Сторінка дослідника

У підручнику є рубрика "Сторінка дослідника". У цій рубриці є практичні завдання з пройденого матеріалу. Відповіді до цих завдань можна знайти наприкінці підручника.