Підручники Хімія 9 клас Л. С. Крикля, П. П. Попель 2009

Автори:  Л. С. Крикля, П. П. Попель

Рік:  2009

Що увійшло до структури підручника хімія 9 клас П.П. Попель

Підручник хімія 9 клас П.П. Попель, Л. С. Крикля 2009 складається з матеріалів, структурованих в розділи, параграфи, пункти та блоки. Окрім теоретичного матеріалу до підручника увійшли практичні завдання, розв'язання до практичних завдань, довідкова інформація, зведені таблиці і т.ін.

Про що йдеться в параграфі

На початку кожного блоку з новим матеріалом дається короткий зміст того, про що йдеться в тексті. Це допоможе школярам не тільки освоїти новий матеріал, але і звернути увагу на найважливіші моменти.

Висновки

В кінці кожного блоку із завданням є висновки. Вони допоможуть школярам закріпити пройдений матеріал і правильно розставити акценти, виділивши із загального потоку інформації найголовніше.

Виноски на полях

Довідкова і додаткова інформація в підручнику винесена на поля у вигляді виносок. Ця інформація буде корисна тим, хто захоплюється хімією.

Колір і шрифт

Всі найважливіші тексти - правила, визначення, терміни і т.ін. в підручнику виділено за допомогою шрифту, курсиву або кольорового фону.

Завдання

У підручнику кожен блок з новим матеріалом закінчується практичними завданнями, які потрібно буде виконати. Всі завдання діляться за рівнями складності, починаючи від найпростіших і закінчуючи завданнями підвищеної складності.