Підручники Алгебра 9 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2008

Автори:  А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір

Рік:  2008

Як побудовано структуру підручника з алгебри 9 клас А.Г. Мерзляк

Підручник з алгебри 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2008 містить теоретичний і практичний матеріал, розділений на 6 параграфів. Кожен параграф для зручності розділено на блоки у вигляді пунктів.

Предметний вказівник

У підручнику є предметний вказівник, який допоможе школярам зорієнтуватися і зрозуміти, як користуватися книгою.

Відповіді

Після кожного пункту з новим теоретичним матеріалом подано практичне завдання і розв'язання до нього. Це було зроблено для того, щоб учні могли використовувати це розв'язання в вигляді шаблону для виконання подібних завдань по заданій темі.

Складні вправи

Завдання підвищеної складності мають позначку (*). Такі завдання виконувати не обов'язково, проте, якщо учень розв'яже їх правильно, це допоможе йому не тільки розібратися в новій темі, але і отримати найвищий бал.

Повторення

У книзі є розділ, який допоможе школярам повторити пройдені теми та відновити в пам'яті забутий матеріал.