Підручники Хімія 8 клас Л. С. Крикля, П. П. Попель 2008

Автори:  Л. С. Крикля, П. П. Попель

Рік:  2008

Що увійшло до підручника з хімії для 8 класу П.П. Попель, Л. С. Крикля 2008

підручника з хімії для 8 класу П.П. Попель, Л. С. Крикля 2008 увійшли матеріали, представлені у вигляді декількох розділів, параграфів і пунктів. На початку кожного параграфа йде докладна розповідь про значення матеріалу, який учням доведеться вивчити. Також до підручника увійшли практичні завдання, відповіді до практичних завдань, довідкові матеріали і т.ін.

Висновки

Наприкінці кожного блоку з теоретичним матеріалом є висновки, які допоможуть школярам правильно розставити акценти і швидше розібратися в складній темі.

Дрібний шрифт

Текст, надрукований дрібним шрифтом є довідковим. Він буде цікавий школярам, ​​які захоплюються хімією і хочуть розширити свої знання.

Виноски на полях

Вся важлива інформація знаходиться у виносках на полях. Це правила, визначення і т.ін.

Кольоровий фон

Текст до лабораторних дослідів і практичних робіт надруковано на кольоровому тлі.

Відповіді

Відповіді та рішення до завдань знаходяться в кінці підручника.