Підручники Геометрія 8 клас В. В. Голобородько, А. П. Єршова, О. Ф. Крижановський 2011

Автори:  В. В. Голобородько, А. П. Єршова, О. Ф. Крижановський

Рік:  2011

У чому особливість підручника геометрія 8 клас А.П. Єршова

Підручник геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О. Ф. Крижанівський 2011 включає чотири глави. Всі глави поділено на блоки. Книга містить теорію, задачі та вправи, які потрібно буде розв'язати.

У тексті всі важливі терміни та визначення виділено спеціальним шрифтом.

Завдання для усного розв'язання

У книзі є завдання, які не потрібно виконувати письмово. Ці завдання дадуть школярам можливість розібратися, засвоїли вони матеріал чи ні. Такі завдання можна виконувати усно, або в чернетці.

Завдання для роботи на комп'ютері

У книзі є так звані графічні завдання. Це завдання, які потрібно буде виконувати в зошиті або на комп'ютері.

Завдання для роботи в зошиті

У книзі є завдання, які можна виконувати виключно письмово. Це завдання, які виконуються в зошиті.

Які в підручнику завдання

Всі завдання діляться за рівнями складності:

Завдання зі стрілочкою

Якщо біля номерів стоїть стрілочка, це означає, що дана задача призначена для роботи вдома.

Повторення

В кінці кожного параграфа можна знайти завдання з рубрики "Повторення". Ця рубрика ідеально підходить для повторення і закріплення пройденого матеріалу.

Спеціальні завдання

В кінці кожного розділу є спеціальні завдання для контрольних робіт, які допоможуть школярам краще підготуватися до тематичного оцінювання.