Підручники Алгебра 8 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2016. Поглиблений рівень вивчення

Підручники Алгебра 8 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2016 Поглиблений рівень вивчення

Автори:  А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір

Рік:  2016
Опис:  Поглиблений рівень вивчення

Що увійшло до підручника з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк

Підручник з алгебри 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2016, поглиблений рівень вивчення складається з семи параграфів. Кожен параграф розділили на пункти, до яких увійшов матеріал з теорії та практичні завдання.

Важлива інформація

Вся важлива інформація в підручнику виділена курсивом та жирним шрифтом.

Як розв'язувати завдання

Після кожного блоку з теорією ви знайдете приклади розв'язання практичних завдань. Ці приклади сміливо можна використовувати в якості зразка для розв'язання однотипних завдань. Крім того, ці зразки допоможуть розібратися в пройденій теми та краще зрозуміти матеріал.

Самостійна робота

У кожному пункті ви знайдете завдання для самостійних робіт. Ці завдання потрібно буде виконати вдома, однак приступати до них слід тільки після ознайомлення в курсом теорії.

Рівень складності

Всі завдання в підручнику розділено на наступні рівні складності:

Колір

Зеленим кольором позначені номери завдань, які рекомендовані для роботи вдома, синім кольором - номери завдань, які на розсуд вчителя, можна виконати усно.

Умовні позначки

У підручнику використані такі умовні позначки: