Підручники Українська мова 7 клас Л. О. Попова, О. М. Горошкіна 2015

Автори:  Л. О. Попова, О. М. Горошкіна

Рік:  2015

Що увійшло до структури підручника з української мови 7 клас О.М. Горошкіна

Підручник з української мови 7 клас О.М. Горошкіна, Л.О. Попова 2015 складається з матеріалів з вивчення морфології, пунктуації та орфографії. Також до книги увійшли матеріали для повторення курсу за шостий клас, повторення і узагальнення курсу за сьомий клас. Крім того, до книги увійшли довідкові матеріали, додатки, словники та додаткові завдання.

Питання

У процесі вивчення нового матеріалу дитина буде стикатися з питаннями, на які потрібно буде дати відповіді. Ці питання допоможуть школярам краще розібратися в новій темі і більш глибоко в неї заглибитися. Крім того, даючи відповіді школярі згадають пройдений раніше матеріал і закріплять нові знання.

Запам'ятайте

У підручнику є рубрика "Запам'ятайте!". У цей рубриці можна знайти важливі правила, терміни і визначення, які потрібно вивчити напам'ять або вміти переказувати своїми словами. Як правило, такі тексти виділені курсивом, шрифтом або кольором. Також біля важливих текстів нерідко можна побачити знак оклику або вертикальну смугу яскравого кольору.

Практикум

У підручнику відразу після нового матеріалу даються завдання для закріплення пройденого матеріалу. Практикум допоможе школярам краще розібратися в новій темі та підкаже вчителю, чи готові діти до перевірки знань, тестів або вивчення нової теми.