Підручники Хімія 7 клас Г. А. Лашевська, А.А. Лашевська 2015

Автори:  Г. А. Лашевська, А.А. Лашевська

Рік:  2015

Що увійшло до підручника з хімії для 7 класу Г.А. Лашевська

До підручника з хімії для 7 класу Г.А. Лашевська, А.А. Лашевська 2015 увійшли теоретичні та практичні матеріали з трьох основних тем, розділені на рубрики, параграфи та пункти. Також до підручника увійшли розв'язання і роз'яснення до практичних завдань, тлумачний словник, додаток, довідкові матеріали і т.ін.

Умовні позначки

У підручнику використовувалися такі умовні позначки:

Додаток

У додатку є відомості про хімічні елементи, прості і складні речовини. Це допоможе школярам швидко знайти потрібну інформацію і розібратися в новому матеріалі.

Які завдання не потрібно виконувати

У підручнику є завдання з позначкою (*). Це найскладніші завдання, які не є обов'язковими для виконання.

Тести

Після кожної нової теми в підручнику є тестові питання і завдання, які допоможуть школярам розібратися в новому матеріалі та зрозуміти наскільки добре вони зрозуміли цю тему.

Лабораторні та практичні роботи

У підручнику також є інструкції до лабораторних і практичних робіт.