Підручники Хімія 7 клас О. Г. Ярошенко 2015

Автори:  О. Г. Ярошенко

Рік:  2015

Що увійшло до структури підручника з хімії для 7 класу О.Г. Ярошенко

До підручника з хімії для 7 класу О.Г. Ярошенко 2015 увійшли матеріали кількох розділів, матеріали для дослідів і описи до них, результати спостережень, питання і завдання до практичних завдань, тематичні рубрики і т.ін.

Довідка

Кожен параграф в цьому підручнику починається з короткої інформаційної довідки щодо того, чому саме навчить школярів цей параграф і яку інформацію вони освоять під час уроку.

Умовні позначки

У підручнику використано такі умовні позначки:

Ілюстрації

Всі параграфи та пункти з новим матеріалом рясно проілюстровані. Ілюстрації виконані у вигляді фотографій, малюнків, схем і графіків. Вони допоможуть школярам швидше розібратися в новому матеріалі та почати орієнтуватися в складних термінах і формулах.

Словник

У підручнику є словник термінів і понять. Також в підручнику є спеціальний додаток, який познайомить учнів з досягненнями видатних хіміків.