Підручники Геометрія 7 клас Г. П. Бевз, В. Г. Бевз, Н. Г. Владімірова 2015

Автори:  Г. П. Бевз, В. Г. Бевз, Н. Г. Владімірова

Рік:  2015

За яким принципом структуровано підручник геометрія 7 клас Г.П. Бевз

Підручник геометрія 7 клас Г.П. Бевз, В. Г. Бевз, Н.Г. Владимирова 2015 складається з двох основних частин: теорії та практичних завдань. Після кожного пункту з новим теоретичним матеріалом, в книзі йдуть завдання для практичного виконання як вдома, так і на уроці в школі. Це було зроблено для того, щоб після роз'яснень вчителя в школі, дитина могла виконати практичні завдання і закріпити пройдені теми.

Курсиви та шрифти

При роботі з підручником подивіться на курсиви та шрифти, якими написано текст. Автори видання використовували курсиви та жирний шрифт для того, щоб таким чином виділити правила, терміни та математичні твердження, які потрібно вивчити.

Додатковий матеріал

У кожному параграфі є рубрика "Для допитливих". У цій рубриці міститься матеріал, який буде цікавий школярам, ​​що захоплюються точними науками. Це додатковий матеріал, що виходить за рамки шкільної програми, який допоможе підліткам розібратися в темі більш глибоко і грунтовно.

Самоконтроль

Щоб школярі мали можливість перевірити, наскільки добре вони засвоїли пройдений матеріал, в підручнику є рубрика "Запитання і завдання для самоконтролю".

Домашня робота

Номери завдань, написані синім кольором рекомендовані для домашньої роботи.

Тематичне оцінювання

Підготуватися до тематичного оцінювання учень зможе, виконуючи завдання з рубрик "Самостійна робота", "Тестові завдання" і "Типові завдання для контрольної роботи".

Для тих, хто любить математику

У книзі є спеціальні завдання для тих, хто любить математику. Це завдання підвищеного рівня складності та завдання з рубрики "Завдання для позакласної роботи".