Підручники Фізика 7 клас Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкін 2015

Автори:  Т. М. Засєкіна, Д. О. Засєкін

Рік:  2015

Як структурованj підручник з фізики для 7 класу Т.М. Засекіна

Підручник з фізики для 7 класу Т.М. Засекіна, Д.О. Засекін 2015 складається з теоретичних і практичних матеріалів, структурованих у п'ять розділів. Також до підручника увійшли відповіді до завдань, додаткові рубрики та предметний покажчик.

Запам'ятайте

Тексти, які потрібно запам'ятати надруковані жирним шрифтом і курсивом. Крім того, такі тексти надруковані на жовтому фоні та виділені вертикальною червоною смужкою. Як правило, це терміни, визначення, формулювання, які потрібно зрозуміти та запам'ятати.

Виноски

На більшості сторінок ви знайдете виноски з поясненнями автора з найбільш складних моментів. Ці виноски допоможуть школярам швидше розібратися в складних термінах і визначеннях.

Ілюстрації

До більшості визначень в підручнику даються ілюстрації, які допоможуть учням швидше зрозуміти основи фізики та розібратися що до чого.

Пояснення і приклади

До всього нового матеріалу в книзі дається детальне пояснення, яке допоможе дітям зрозуміти нову тему, після чого подається приклад, що пояснює тему ще глибше. Початок прикладу виділено синім трикутником.

Підбиваємо підсумки

У підручнику після кожного пункту з новим матеріалом є рубрика "Підбиваємо підсумки", в яку винесено головне правило пройденої теми.

Контроль знань

У підручнику також є завдання для контролю знань, ці завдання мають такі розпізнавальні знаки:

Синій шрифт

Синім шрифтом в підручнику виділено терміни та визначення, які потрібно буде запам'ятати.