Підручники Українська мова 5 клас В. В. Голобородько, Є. П. Голобородько 2013. Календарно-тематичне планування уроків

Підручники Українська мова 5 клас В. В. Голобородько, Є. П. Голобородько 2013 Календарно-тематичне планування уроків

Автори:  В. В. Голобородько, Є. П. Голобородько

Рік:  2013
Опис:  Календарно-тематичне планування уроків

Що увійшло до структури підручника з української мови для 5 класу Є.П. Голобородько

Підручник з української мови для 5 класу Є.П. Голобородько, В.В. Голобородько 2013, календарно-тематичне планування уроків складається з матеріалів з вивчення орфографії, пунктуації, синтаксису і т.ін. Крім того, до книги увійшли навчально-методичні матеріали та матеріали по календарно-тематичному плануванню уроків.

Повторення

У посібнику є планування уроків з повторення пройденого в початковій школі.

Тести

У посібнику є тестові завдання, які допоможуть школярам закріпити пройдений матеріал, а також допоможуть більш глибоко вникнути в тему.

Варіанти

Всі контрольні в посібнику подані в декількох варіантах однакової складності.