Підручники Українська мова 5 клас О. В. Заболотний 2013

Автори:  О. В. Заболотний

Рік:  2013

Що увійшло до підручника з української мови для 5 класу О.В. Заболотний 2013

Підручник з української мови для 5 класу О.В. Заболотний 2013 складається з матеріалів з вивчення лексики, фонетики, орфографії та пунктуації. Також до книги увійшли матеріали для вивчення будови слова. Крім того, в книзі є матеріали для перевірки рівня підготовки, завдання для самоконтролю, довідкові та додаткові матеріали та словники.

Вікторини та опорні малюнки

У підручнику є опорні малюнки, а також рубрика "Вікторина", які будуть цікаві тим, хто має намір глибоко вивчити матеріал і не хоче обмежувати свої пізнання рамками шкільної програми.

Синоніми та наголос

У підручнику є словник синонімів і словник правильного наголосу. Ці словники допоможуть школярам серйозно збільшити словниковий запас і закріпити пройдений матеріал.

Культура мови

Для тих, хто хоче більше дізнатися і дійсно добре вивчити українську мову в книзі передбачено рубрику "Культура мови". Ця рубрика допоможе школярам краще зрозуміти всі правила і навчить їх швидко підбирати синоніми.