Підручники Фізика 10 клас М. В. Головко, Т. М. Засєкіна 2010. Профільній рівень

Рік:  2010
Опис:  Профільній рівень

Що увійшло до підручника фізика 10 клас Т.М. Засєкіна

Підручник фізика 10 клас Т.М. Засєкіна, М.В. Головко 2010 складається з розділів, поділених на параграфи, розділи, блоки та пункти. Також до книги увійшли блоки з практичними завданнями, відповіді до завдань, довідковий і дидактичний матеріал, завдання до лабораторних робіт, історична довідка, додаток, предметний покажчик і т.ін.

Що будемо вчити

На початку кожного блоку з новою темою є короткий зміст теми, яку належить вивчити. Це допоможе школярам виділити в загальному потоці інформації найголовніше і сконцентрувати на ньому свою увагу.

На що звернути увагу

Всі правила, твердження, терміни та інший важливий текст в підручнику виділено за допомогою кольорового фону, шрифтів або курсивів. Це було зроблено для того, щоб привернути до цих текстів увагу школярів.

Завдання

Після кожного блоку з теоретичним матеріалом в підручнику йдуть практичні завдання. Ці завдання, як правило, поділено за рівнями складності, починаючи від найпростіших і закінчуючи виконанням вправ підвищеної складності. Відповіді до завдань можна знайти в кінці підручника.

Лабораторні роботи

В кінці кожної лабораторної роботи є контрольні питання, які допоможуть перевірити як школярі засвоїли матеріал і чи дійсно вони розібралися в пройденій темі.