Підручники Алгебра 10 клас Г. П. Бевз 2005

Автори:  Г. П. Бевз

Рік:  2005

Що увійшло до структури підручника алгебра 10 клас Г.П. Бевз

Підручник алгебра 10 клас Г.П. Бевз 2005 призначений для учнів, у яких на вивчення алгебри та початків аналізу відводиться лише 2 години на тиждень. Кожен параграф містить блоки з новим теоретичним матеріалом і завданнями, які допоможуть школярам зрозуміти та закріпити пройдені теми.

Обов'язковий рівень

У підручнику є завдання так званого обов'язкового рівня. Це завдання, які мають вміти розв'язувати всі учні без винятку. Такі завдання мають спеціальну позначку (0).

Підвищена складність

У підручнику є завдання підвищеної складності, які будуть цікаві учням, що захоплюються точними науками.

Диференціюємо навчання

У підручнику є завдання для самостійних робіт. У цих роботах два перші варіанти легші за наступні, що дозволяє диференціювати процес навчання.

Таблиці

У підручнику є спеціальні таблиці та графіки, які допоможуть засвоїти новий матеріал і розібратися в ньому.